Információ 640x1120 cm (TET 003)

Pontaqua téli takaró 6,4 x 11,2 m Szálerősítésű kettősrétegű PE fóliából készül. Az alsó réteg mindig fekete színű. Vízzel telt földbesüllyesztett medencék téliesítésére szolgál. A vízszint a peremtől max. 30 cm-el lehet lejjebb. A takarót úgy választhatjuk ki, hogy a medence egymásra merőleges legnagyobb méreteihez hozzá adva 1,5-1,5 m-t és a legközelebb eső nagyobb méretet vesszük alapul. A szél elleni rögzít
640x1120 cm (TET 003) kategóriából medencetakaró.

Több információ

640x1120 cm (TET 003)



Elérhetőség Raktáron
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Medencetakaró
Gyártó Pontaqua
Eladó arukereso.hu
Ajánljuk Medencetakaró Pontaqua

Árkategória:


Expressz fuvarozás Magyarországon

Ellenőrzött online áruház

Egyszerű panasz

Több száz termék az medencetakaró kategóriából

Biztonságos fizetés




arukereso.hu
  • Ellenőrzött eladó pozitív véleményekkel az ügyfelektől.
  • A arukereso.hu az medencetakaró kategória termékeinek népszerű eladója .
  • Több száz termékük van az medencetakaró kategóriából.
  • Raktáron lévő áru vagy gyors készletezési dátum.

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás a kiválasztott termékekre

14 napon belül visszaküldi

A legtöbb terméket indoklás nélkül visszaküldheti

Vevőszolgálat

Írjon nekünk a [email protected] címre, és tanácsot adunk a választásról

Lehetőség kártyás fizetésre

A termékekért kártyával vagy utánvéttel fizethet

Termékleírás

640x1120 cm (TET 003)a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

640x1120 cm (TET 003)
Medencetakaró

640x1120 cm (TET 003)

99 990 Ft

Teljes 640x1120 cm (TET 003) termékleírás

Pontaqua téli takaró 6,4 x 11,2 m Szálerősítésű kettősrétegű PE fóliából készül. Az alsó réteg mindig fekete színű. Vízzel telt földbesüllyesztett medencék téliesítésére szolgál. A vízszint a peremtől max. 30 cm-el lehet lejjebb. A takarót úgy választhatjuk ki, hogy a medence egymásra merőleges legnagyobb méreteihez hozzá adva 1,5-1,5 m-t és a legközelebb eső nagyobb méretet vesszük alapul. A szél elleni rögzít

A arukereso.hu webáruházban a medencetakaró kategóriából a 640x1120 cm (TET 003)) terméket 99 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Medencetakaró,

Gyártó

Pontaqua

Eladó

arukereso.hu

Ár

99 990 Ft

EAN

5998045500997

Medencetakaró
  • hodnocení
  • hodnocení
  • hodnocení
  • hodnocení
  • hodnocení

Gyakran ismételt kérdések a 640x1120 cm (TET 003) kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a 640x1120 cm (TET 003)?

A 640x1120 cm (TET 003) terméket 99 990Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a 640x1120 cm (TET 003) terméket?

A 640x1120 cm (TET 003) terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A 640x1120 cm (TET 003) raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron 640x1120 cm (TET 003) Megnézheted a arukereso.hu oldalon.


❓ Mi a 640x1120 cm (TET 003)EAN kódja?

A 640x1120 cm (TET 003) termék EAN kódja: 5998045500997



Még több terméket keresél a pontaqua gyártótól?


Katalógusunkban az pontaqua márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb pontaqua termékeinek kínálatát.

640x1120 cm (TET 003)


  • Pontaqua
    • hodnocení
    • hodnocení
    • hodnocení
    • hodnocení
    • hodnocení

640x1120 cm (TET 003)


99990.00 Ft
Pontaqua téli takaró 6,4 x 11,2 m Szálerősítésű kettősrétegű PE fóliából készül. Az alsó réteg mindig fekete színű. Vízzel telt földbesüllyesztett medencék téliesítésére szolgál. A vízszint a peremtől max. 30 cm-el lehet lejjebb. A takarót úgy választhatjuk ki, hogy a medence egymásra merőleges legnagyobb méreteihez hozzá adva 1,5-1,5 m-t és a legközelebb eső nagyobb méretet vesszük alapul. A szél elleni rögzít

Eladja
arukereso.hu
Elérhetőség
Raktáron