LTU-ROCKET
| Elérhetőség | Raktáron ![]() |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Wi Fi jelerősítő range extender |
| Gyártó | Ubiquiti |
| Eladó | arukereso.hu |
| Ajánljuk | Wi Fi jelerősítő range extender Ubiquiti |
Árkategória:
Expressz fuvarozás Magyarországon 


Ellenőrzött online áruház
Egyszerű panasz
Több száz termék az wi fi jelerősítő range extender kategóriából
Biztonságos fizetés 
Ellenőrzött eladó pozitív véleményekkel az ügyfelektől.
A arukereso.hu az wi fi jelerősítő range extender kategória termékeinek népszerű eladója .
Több száz termékük van az wi fi jelerősítő range extender kategóriából.
Raktáron lévő áru vagy gyors készletezési dátum.
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás a kiválasztott termékekre
14 napon belül visszaküldi
A legtöbb terméket indoklás nélkül visszaküldheti
Vevőszolgálat
Írjon nekünk a [email protected] címre, és tanácsot adunk a választásról
Lehetőség kártyás fizetésre
A termékekért kártyával vagy utánvéttel fizethet
Termékleírás
LTU-ROCKETa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Wi Fi jelerősítő range extender
LTU-ROCKET |
173 219 Ft |
Teljes LTU-ROCKET termékleírás
5GHz PTMP LTU AP with External Antenna Support MechanicalDimensions224 x 82 x 48mm (8.8 x 3.2 x 1.9")Weight468 g (1 lb)Enclosure materialDiecast aluminum, polycarbonateMount materialMetal, polycarbonateMountingIntegrated pole mount (Kit included) GPS pole mount (Kit included) Rocket mount compatibleWeatherproofingIP67HardwareNet working interface(2) GbE RJ45 portsPower methodPassive PoE 4-pairs (1, 2+; 3, 6-) (4, 5+; 7, 8-) Passive PoE 2-pairs (4, 5+; 7, 8-) or (1, 2+; 3
A arukereso.hu webáruházban a wi fi jelerősítő range extender kategóriából a LTU-ROCKET) terméket 173 219 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
173 219 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a LTU-ROCKET kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a LTU-ROCKET?
A LTU-ROCKET terméket 173 219Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a LTU-ROCKET terméket?
A LTU-ROCKET terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A LTU-ROCKET raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LTU-ROCKET Megnézheted a arukereso.hu oldalon.
❓ Mi a LTU-ROCKETEAN kódja?
A LTU-ROCKET termék EAN kódja: 817882029438
Még több terméket keresél a ubiquiti gyártótól?
Katalógusunkban az ubiquiti márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ubiquiti termékeinek kínálatát.
LTU-ROCKET
- Ubiquiti
-
LTU-ROCKET
5GHz PTMP LTU AP with External Antenna Support MechanicalDimensions224 x 82 x 48mm (8.8 x 3.2 x 1.9")Weight468 g (1 lb)Enclosure materialDiecast aluminum, polycarbonateMount materialMetal, polycarbonateMountingIntegrated pole mount (Kit included) GPS pole mount (Kit included) Rocket mount compatibleWeatherproofingIP67HardwareNet working interface(2) GbE RJ45 portsPower methodPassive PoE 4-pairs (1, 2+; 3, 6-) (4, 5+; 7, 8-) Passive PoE 2-pairs (4, 5+; 7, 8-) or (1, 2+; 3
Eladja
arukereso.hu
Elérhetőség
Raktáron
Más gyártóktól származó Wi Fi jelerősítő range extender
További termékek a kategóriából
Ajánlott üzletek
Válasszon minőségi termékeket katalógusunkból a népszerű üzletekben. Itt a legjobb és legolcsóbb termékek széles választékát találja. Garantáljuk a kellemes vásárlási élményt. Választékunkkal a legjobb árakra, a legmagasabb minőségre és az egyszerű megrendelésre számíthat. Ha minőségi termékeket keres, ezek az üzletek kétségtelenül a legjobb választékot kínálják. Válasszon termékeket ezekből az üzletekből az árak szerint, és élvezze a nagyszerű vásárlási élményt.
Ajánlott kategóriák a weboldalunkon
Tekintse meg weboldalunkon az általunk ajánlott és népszerű termékkategóriákat. Minden ár és értékelés szerint rendezve.



