USGLITE60AX-EU0101F
| Elérhetőség | Raktáron ![]() |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Router |
| Gyártó | Zyxel |
| Eladó | arukereso.hu |
| Ajánljuk | Router Zyxel |
Árkategória:
Expressz fuvarozás Magyarországon 


Ellenőrzött online áruház
Egyszerű panasz
Több száz termék az router kategóriából
Biztonságos fizetés 
Ellenőrzött eladó pozitív véleményekkel az ügyfelektől.
A arukereso.hu az router kategória termékeinek népszerű eladója .
Több száz termékük van az router kategóriából.
Raktáron lévő áru vagy gyors készletezési dátum.
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás a kiválasztott termékekre
14 napon belül visszaküldi
A legtöbb terméket indoklás nélkül visszaküldheti
Vevőszolgálat
Írjon nekünk a [email protected] címre, és tanácsot adunk a választásról
Lehetőség kártyás fizetésre
A termékekért kártyával vagy utánvéttel fizethet
Termékleírás
USGLITE60AX-EU0101Fa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Router
USGLITE60AX-EU0101F |
77 430 Ft |
Teljes USGLITE60AX-EU0101F termékleírás
Ethernet WAN, 2.5 Gigabit Ethernet, Fehér Zyxel USG-LITE 60AX. Hálózati szabvány: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ethernet csatlakozó típusa: 2.5 Gigabit Ethernet, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X). Biztonsági algoritmusok: WPA2. Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45), Alapárban foglalt szoftver: License free Ransomware & Cybersecurity. Processzor gyártója: Qualcomm, Processzor frekvencia: 2000 MHz, Adathordozó:
A arukereso.hu webáruházban a router kategóriából a USGLITE60AX-EU0101F) terméket 77 430 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
77 430 Ft |
| EAN |
Gyakran ismételt kérdések a USGLITE60AX-EU0101F kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a USGLITE60AX-EU0101F?
A USGLITE60AX-EU0101F terméket 77 430Ft-tól vásárolhatod meg a arukereso.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a USGLITE60AX-EU0101F terméket?
A USGLITE60AX-EU0101F terméket például a arukereso.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A USGLITE60AX-EU0101F raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron USGLITE60AX-EU0101F Megnézheted a arukereso.hu oldalon.
❓ Mi a USGLITE60AX-EU0101FEAN kódja?
A USGLITE60AX-EU0101F termék EAN kódja: 4718937637706
Még több terméket keresél a zyxel gyártótól?
Katalógusunkban az zyxel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb zyxel termékeinek kínálatát.
USGLITE60AX-EU0101F
- Zyxel
-
USGLITE60AX-EU0101F
Ethernet WAN, 2.5 Gigabit Ethernet, Fehér Zyxel USG-LITE 60AX. Hálózati szabvány: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ethernet csatlakozó típusa: 2.5 Gigabit Ethernet, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X). Biztonsági algoritmusok: WPA2. Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45), Alapárban foglalt szoftver: License free Ransomware & Cybersecurity. Processzor gyártója: Qualcomm, Processzor frekvencia: 2000 MHz, Adathordozó:
Eladja
arukereso.hu
Elérhetőség
Raktáron
Más gyártóktól származó Router
További termékek a kategóriából
Ajánlott üzletek
Válasszon minőségi termékeket katalógusunkból a népszerű üzletekben. Itt a legjobb és legolcsóbb termékek széles választékát találja. Garantáljuk a kellemes vásárlási élményt. Választékunkkal a legjobb árakra, a legmagasabb minőségre és az egyszerű megrendelésre számíthat. Ha minőségi termékeket keres, ezek az üzletek kétségtelenül a legjobb választékot kínálják. Válasszon termékeket ezekből az üzletekből az árak szerint, és élvezze a nagyszerű vásárlási élményt.
Ajánlott kategóriák a weboldalunkon
Tekintse meg weboldalunkon az általunk ajánlott és népszerű termékkategóriákat. Minden ár és értékelés szerint rendezve.



